Home 
НОВИНИ 
Події року 2009 
ДЮПЦ (о) 
Осередки 
Реєстр Уладів 
Документ 
Методичка 
Книга гостей 

 

 

Літопис Івано-Франківської округи

   2009 2007 2006  2005

4 березня  ПРОЙШОВ вечір пам’яті Володимира Івасюка присвячений 60-тиріччю з дня народження співака. Акція організована куренем ч. 27, патроном якого і є відомий український митець. Програма передбачала перегляд фільму про В. Івасюка, конкурси та виконання невмирущих пісень відомого співака.

7 березня концерт лідера рок-гурту «Тінь Сонця» Сергія Василюка на запрошення пластунів відбувся у Чернівцях. Відомий у патріотичних колах музикант виступив з акустичною програмою «Сховане обличчя». Концерт відбувався з нагоди Дня народження Т. Шевченка.  А 9 березня такий же захід пройшов і у Івано-Франківську. Акція була розрахована не лише для пластунів, а й для усіх бажаючих. Особливістю концертів стало те, що на час його проведення в залах було заборонено палити, а офіціантами не подавалися алкогольні напої. Організаторам вдалось зібрати близько ста осіб у Чернівцях, та понад сотню молодих людей у Івано-Франківську.

7-8 БЕРЕЗНЯ ЗАСІДАННЯ МАЛОЇ РАДИ СКОБИНОГО КРУГУ пройшло у Львові. Участь у ньому взяли представники нашої округи, зокрема пластуни з Івано-Франківська, Білих Ослав та Ямниці. До нової Булави обрано нашого краянина ст.пл. Тараса Зеня, ЧоК.

10 березня ШЕВЧЕНКІАДА відбулась у Івано-Франківську. Акція проходила у вигляді змагання імпрез на тему творчості Кобзаря. За результатами голосування компетентного жюрі перемогу здобув курінь ч. 56 ім. М. Рудницької. Окремо в рамках свята відбувався конкурс знання віршів Т. Шевченка. Перемогу у ньому здобула новацька виховниця. пл. сен. Анничка Королишин.

11 березня У БІЛИХ ОСЛАВАХ ПЛАСТУНИ ПОКАЗАЛИ ВИСТАВУ «І СВІЧА ЗАПАЛЕНА ВІД СЕРЦЯ» на урочистостях з нагоди річниці народженяТ. Шевченка. Показ відбувся в рамках загальносільських святкувань шевченківських днів. По завершенні пластуни поклали до монументу Кобзаря памятну гірлянду.

14 березня Освячено курінне знамено підготовчого куреня ім. Г. Грабець станиці Коломия (зв’язкова - пл.сен. Леся Машталер). Урочистості проходи у Катедральному Соборі міста. В той же день до 195-ої річниці Великого Кобзаря у станиці відбувся тереновий змаг. На точках пластуни виявляли кращих знавців біографії поета. Крім коломийських пластунів у заходах взяло участь і юнацтво осередку у с. Печеніжин.

15 березня ОБРАЛИ МІСТЕРА І МІСІС ПЛАСТУ. Саме такий конкурс проходив у Івано-Франківську. Захід ініціювали юначки підготовчого куреня ім. О. Кобилянської. В програмі були представлені конкурси  одностроїв, вишиванок, стильного одягу та творчий конкурс «мій коник». У підсумку Містером Пласту став Марко Матвіїшин (79-ий курінь УПЮ ім. В. Липинського), а титул Місіс Пласту здобула Іванка Савка (56-ий курінь ім. М. Рудницької).

19 березня У НАДВІРНІЙ ВІДБУЛИСЯ ІІ ЗБОРИ ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ. Пластунів на зустрічі представляла делегація зі станиці Білі Ослави Надвірнянської паланки. Питання які обговорювались з владою стосувались проблем патріотичного виховання молоді.   

22 березня Івано-Франківські пластуни взяли участь у міській Хресній ході. Традиційно  пластунам було довірено нести одну стацію в присутності великої кількості вірян.   

27 березня ЗМАГАННЯ Кмітливих та винахідливих пройшли у Івано-Франківську. Крім традиційного конкурсу візитка-представлення командам було запропоновано зробити пародію на інший курінь станиці. Найкраще це вийшло у дівчат з підготовчого куреня ім. О. Кобилянської, які і перемогли. Організаторами акції став гурток «довгопяти» 59-го куреня ім. С. Ленкавського.

28 березня У НАДВІРНІЙ ПРОЙШОВ ЗАГАЛЬНИЙ ЗБІР СТАНИЦІ. На ньому обрано новий провід організації. Станичної делегати обрали ст.пл. Олену Пиндзин, ПС, заступником ст.пл. прих. Тетяну Годзюр. Вітаємо друзів та бажаємо новому проводу плідної роботи. 

28 березня екологічна акція «Година землі» відбулась за сприяння Пласту. За задумом протягом однієї години, з 20.30 до 21.30, всі небайдужі мали вимкнути світло та елекртичні прилади. Пласт виступив інформаційним партнером цього Всесвітнього заходу.

28-29 березня святкування річниці створення гуртка «Вовча ліга» відбулось у Чернівцях. З нагоди цієї події було організовано дводенну станичну мандрівку на околиці міста в урочище Цецино. Під час святкувань юнацтво мало можливість проявити навики практичного пластування під час теренових змагів.

28-29 березня У СТРИЮ ПРОЙШОВ «ЗМАГ ОХРИМОВИЧА». Ініціатором акції став старшопластунський курінь «Червона Калина». Участь у змаганнях від округи взяли пластуни Івано-Франківська та Білих Ослав. Єдиним здобутком можемо вважати 4-те місце команди «Локомотив» 59-го куреня ім. С. Ленкавського.

29 березня ПРОЙШЛА НАРАДА СТАНИЧНИХ та КЕРІВНИКІВ ОСЕРЕДКІВ ОКРУГИ  у Івано-Франківську. Участь у ній взяли представники 13 осередків організації. На нараді обговорювались питання участі округи у відзначенні 20-ої річниці відновлення Пласту в Україні, підготовка до Свята Весни та проведення літнього таборування.

3-4 квітня ПРОЛЕТІВ АВІАЦІЙНИЙ ВИШКІЛ «ЕШЕЛОН». Організаторами акції став 7 курінь УСП «Чота Крилатих». Програма вишколу передбачала відвідування учасниками військової авіаційної частини, Івано-Франківського аеропорту та гутірки на авіаційну тематику. Родзинкою стала можливість побувати за штурвалом військового літака та в центрі керування польотами під час посадки літаків. Учасниками заходу стали пластуни з Івано-Франківська, Білих Ослав, Печеніжина, Луквиці та Львова.

4 квітня ВІДБУВСЯ НОВАЦЬКИЙ АУКЦІОН у Івано-Франківську. Метою заходу став збір коштів на проведення ремонту у новацькій кімнаті. Новаки на майстерках готували різні вироби, які і «йшли з молотка» під час аукціону. Покупцями цінних речей ставали батьки  маленьких пластунів. Загалом під час акції вдалось зібрати 1400 гривень. Зауважимо, що подібний захід проходить в станиці не вперше. Започаткували його проведення представники 79-го куреня ім. В. Липинського.

3-5 квітня Крайовий вишкіл виховників УПЮ ч. 104 відбувся у м. Вижниця (Чернівецька область). Комендант  - ст. пл. Устина Стефанчук, Гр. Його учасниками стали 18 майбутніх юнацьких впорядників, 15 з яких члени Івано-Франківської округи. 13 осіб представляли станицю Чернівці, ще двоє м. Сторожинець (Чернівецька область) де ведеться активна робота зі створення пластових осередків. Серед інструкторів вишколу також були представники нашої округи. Це ст.пл. Руслан Марцінків, ОЗО та ст.пл. Надія Опалинська, Гр.

5 квітня РОГАТИНСЬКІ ПЛАСТУНИ ОРГАНІЗУВАЛИ ХРЕСНУ ДОРОГУ в с. Залужжя. Дана акція вже стала традиційною, оскільки відбувається пятий рік поспіль, щоразу в іншому селі Рогатинського району. Цьогорічний вибір зумовлений ще й тим, що саме в с. Залужжя створюється новий пластовий осередок. На сьогодні вже практично сформований юнацький гурток, опіку над яким взяла зацікавлена пластунка Христина Дубська.

   В цей же день пластуни долучились до хресної дороги у Коломиї та Білих Ославах. 

 

сайт відвідало    людисьок

 


Copyright (c) Odin 2009.All rights reserved.

albatros@ukr.net